VY2332M41Y5US63L7 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
Similar
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
3300 pF ±20% 440VAC Keramiska kondensatorer Y5U (E) Radial, skiva
VY2332M41Y5US63L7
DigiKeys produktnummer
VY2332M41Y5US63L7-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VY2332M41Y5US63L7
Beskrivning
CAP CER 3300PF 440VAC Y5U
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VY2332M41Y5US63L7 Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
X1, Y2
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Bulk
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Radial, skiva
Kapacitans
Storlek/dimension
0,413" diam. (10,50mm)
Tolerans
±20%
Ledaravstånd
0,295" (7,50mm)