VY2332M41Y5US6UL7 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Datablad
Direkt
KEMET
Similar
KEMET
Similar
3300 pF ±20% 440VAC Keramiska kondensatorer Y5U (E) Radial, skiva
VY2332M41Y5US6UL7
DigiKeys produktnummer
VY2332M41Y5US6UL7-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VY2332M41Y5US6UL7
Beskrivning
CAP CER 3300PF 440VAC Y5U
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VY2332M41Y5US6UL7 Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Storlek/dimension
0,413" diam. (10,50mm)
Tolerans
±20%
Ledaravstånd
0,295" (7,50mm)