WYO332MCMQC0KR har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 185 212
Datablad
Similar
I lager: 0
Datablad
Similar
KEMET
KEMET
3300 pF ±20% 440VAC Keramiska kondensatorer Y5U (E) Radial, skiva
WYO332MCMQC0KR
DigiKeys produktnummer
WYO332MCMQC0KR-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
WYO332MCMQC0KR
Beskrivning
CAP CER 3300PF 440VAC Y5U RADIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
WYO332MCMQC0KR Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Bulk
Monteringstyp
Artikelstatus
Föråldrad
Storlek/dimension
0,394" diam. (10,00mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,512" (13,00mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,295" (7,50mm)