BZX84-C5V6,215 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
onsemi
I lager: 0
Datablad
Similar
onsemi
I lager: 2 569
Datablad
Similar
Diotec Semiconductor
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
I lager: 75
Diotec Semiconductor
Panjit International Inc.
Panjit International Inc.
Comchip Technology
Dioder - zener 5.6 V 250 mW ±5% Ytmontering TO-236AB