BZX84-C12,215 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
onsemi
I lager: 62 109
Datablad
Similar
Diotec Semiconductor
I lager: 1 593
Datablad
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Diotec Semiconductor
Panjit International Inc.
Comchip Technology
onsemi
Dioder - zener 12 V 250 mW ±5% Ytmontering TO-236AB