BZX84-C3V3,215 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
onsemi
I lager: 395
Datablad
Similar
onsemi
I lager: 0
Datablad
Similar
Diotec Semiconductor
I lager: 19 700
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Diotec Semiconductor
Panjit International Inc.
I lager: 590
Comchip Technology
Dioder - zener 3.3 V 250 mW ±5% Ytmontering TO-236AB