BZX84-C5V1,215 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
onsemi
I lager: 312 218
Datablad
Similar
onsemi
I lager: 4 286
Datablad
Similar
Diotec Semiconductor
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Panjit International Inc.
Comchip Technology
Dioder - zener 5.1 V 250 mW ±5% Ytmontering TO-236AB