XADRP-14V
XADRP-14V
XADRP-14V
DigiKeys produktnummer
455-2165-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
XADRP-14V
Beskrivning
CONN RCPT HSG 14POS 2.50MM
Detaljerad beskrivning
14 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Natural 0,098" (2,50mm)
Kategori
Radmellanrum
0,098" (2,50mm)
Arbetstemperatur
-25°C-85°C
Stigning
0,098" (2,50mm)