ASXAMSXA22K51
DigiKeys produktnummer
455-3099-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ASXAMSXA22K51
Beskrivning
SXAM-01T-P0.6 TO SXA-01T-P0.6 2"
Detaljerad beskrivning
Svart 22 AWG byglingstråd Sockel till stift Tenn 2,00" (50,80mm)
Kategori
Ledningsdimension
22 AWG
Kontaktände
Sockel till stift
Basproduktens nummer
Längd
2,00" (50,80mm)