XADRP-12V är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 18 194
Datablad
Parametrisk ekvivalent
CNC Tech
I lager: 0
Datablad
CNC Tech
12 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Natural 0,098" (2,50mm)
XADRP-12V
XADRP-12V
XADRP-12V
DigiKeys produktnummer
455-2164-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
XADRP-12V
Beskrivning
CONN RCPT HSG 12POS 2.50MM
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Radmellanrum
0,098" (2,50mm)
Tillv.
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Serie
Kontaktterminering
Crimp
Förpackning
Bulk
Fästtyp
Spärrhake
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Natural
Kontaktdonstyp
Isoleringsmaterial
Polyamid (PA66), nylon 6/6
Kontakttyp
Honuttag
Arbetstemperatur
-25°C-85°C
Antal positioner
Anmärkning
Kontakter säljes separat
Stigning
0,098" (2,50mm)