XADRP-36V
DigiKeys produktnummer
455-4097-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
XADRP-36V
Beskrivning
CONN RCPT HSG 36POS 2.50MM
Detaljerad beskrivning
36 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Natural 0,098" (2,50mm)
Kategori
Radmellanrum
0,098" (2,50mm)
Arbetstemperatur
-25°C-85°C
Stigning
0,098" (2,50mm)