XADRP-16V
XADRP-16V
XADRP-16V
DigiKeys produktnummer
455-2166-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
XADRP-16V
Beskrivning
CONN RCPT HSG 16POS 2.50MM
Detaljerad beskrivning
16 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Natural 0,098" (2,50mm)
Kategori
Radmellanrum
0,098" (2,50mm)
Arbetstemperatur
-25°C-85°C
Stigning
0,098" (2,50mm)