FX6A-40P-0.8SV2(93) är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Hirose Electric Co Ltd
I lager: 0
Datablad
Bilden för FX6A-40P-0.8SV2(93) är inte tillgänglig
FX6A-40P-0.8SV2(93)
DigiKeys produktnummer
FX6A-40P-0.8SV2(93)-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FX6A-40P-0.8SV2(93)
Beskrivning
CONN HDR 40POS SMD GOLD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
40 Positionskontakt Hållare, ytterhöljeskontakter Ytmontering Guld
EDA-/CAD-modeller
FX6A-40P-0.8SV2(93) Modeller
Kategori
Stigning
0,031" (0,80mm)
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
Antal rader
2
Serie
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Kontaktytbehandling
Guld
Artikelstatus
Aktiv
Sammankopplade stackhöjder
7mm, 9mm
Kontaktdonstyp
Hållare, ytterhöljeskontakter
Höjd över kort
0,275" (6,99mm)