FX10A-168S-SV(21) | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | FX10A-168S-SV(21) |
Beskrivning | CONN RCPT 168POS SMD GOLD |
Tillverkarens standardleveranstid | 12 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 168 Positionskontakt Kontakt, centerstripkontakter Ytmontering Guld |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | FX10A-168S-SV(21) Modeller |
Kategori | Antal rader 2 |
Tillverkare Hirose Electric Co Ltd | Monteringstyp Ytmontering |
Serie | Egenskaper Kortguide, mjuklodsretention |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) | Kontaktytbehandling Guld |
Artikelstatus Aktiv | Kontaktyta, tjocklek 4,00µin (0,100µm) |
Kontaktdonstyp Kontakt, centerstripkontakter | Sammankopplade stackhöjder 4mm, 5mm |
Antal positioner 168 | Höjd över kort 0,126" (3,20mm) |
Stigning 0,020" (0,50mm) | Basproduktens nummer |