L77SDC37SOL2
L77SDC37SOL2
L77SDC37SOL2
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77SDC37SOL2
DigiKeys produktnummer
L77SDC37SOL2-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L77SDC37SOL2
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 37POS VERT SLDR
Detaljerad beskrivning
37 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
EDA-/CAD-modeller
L77SDC37SOL2 Modeller
Kategori
Terminering
Lödmetall
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Strömklassning (Ampere)
3A
Spänningsvärde
250V
Skalstorlek, kontaktlayout
4 (DC, C)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C