L777SDC37PVF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
NorComp Inc.
I lager: 2 015
Datablad
37 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
L777SDC37PVF
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L777SDC37PVF
DigiKeys produktnummer
L777SDC37PVF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L777SDC37PVF
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 37POS SOLDER CUP
EDA-/CAD-modeller
L777SDC37PVF Modeller
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Jordningsindenteringar
Spänningsvärde
250V
Skalstorlek, kontaktlayout
4 (DC, C)
Ledningsdimension
20AWG
Mässing
Flänsfunktion
Matchande sida, honstiftskruv (4-40)
Arbetstemperatur
-55°C-105°C