L717SDC37PVFMC309 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
NorComp Inc.
I lager: 2 015
L717SDC37PVFMC309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDC37PVFMC309
DigiKeys produktnummer
L717SDC37PVFMC309-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717SDC37PVFMC309
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 37POS SOLDER CUP
EDA-/CAD-modeller
L717SDC37PVFMC309 Modeller
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Strömklassning (Ampere)
3A
Spänningsvärde
250V
4 (DC, C)
Ledningsdimension
20AWG
Mässing
Flänsfunktion
Matchande sida, honstiftskruv (M3)
Arbetstemperatur
-55°C-105°C