D37S24A4GX00LF
D37S24A4GX00LF
D37S24A4GX00LF
DigiKeys produktnummer
609-5566-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D37S24A4GX00LF
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 37POS VERT SLDR
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
EDA-/CAD-modeller
D37S24A4GX00LF Modeller
Kategori
Terminering
Lödmetall
Tillv.
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tenn-nickelpläterad
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Egenskaper
Kortlås
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Dielektriskt material
Polybutylentereftalat (PBT)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C