L77SDCH37SOL2RM8C309
L77SDCH37SOL2RM8C309
L77SDCH37SOL2RM8C309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77SDCH37SOL2RM8C309
DigiKeys produktnummer
L77SDCH37SOL2RM8C309-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L77SDCH37SOL2RM8C309
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 37POS VERT SLDR
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
37 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
L77SDCH37SOL2RM8C309 Modeller
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Kortlås
Spänningsvärde
250V
Antal rader
2
Skalstorlek, kontaktlayout
4 (DC, C)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C