L717SDC37P-ND
L717SDC37P-ND
L717SDC37P
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDC37P
DigiKeys produktnummer
L717SDC37P-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717SDC37P
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 37POS SOLDER CUP
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
37 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
L717SDC37P Modeller
Kategori
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Tillv.
Kontaktytbehandling
Guld
Serie
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Förpackning
Bulk
Brandklassning av material
UL94 V-0
Artikelstatus
Aktiv
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Jordningsindenteringar
Kontaktdonstyp
Stickdon (hanstift)
Spänningsvärde
250V
Antal positioner
Färg
Svart
Antal rader
2
Kontaktform
Stämplad
Monteringstyp
Dielektriskt material
Termoplast (glasfylld)
Skalstorlek, kontaktlayout
4 (DC, C)
Ledningsdimension
20AWG
Kontakttyp
Signal
Kontaktmaterial
Mässing
Flänsfunktion
Hölje/skal (ogängad)
Arbetstemperatur
-55°C-105°C