DC37P064TXLF
DC37P064TXLF
DC37P064TXLF
DigiKeys produktnummer
609-5899-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DC37P064TXLF
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 37POS SOLDER CUP
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
37 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DC37P064TXLF Modeller
Kategori
Terminering
Lödkopp
Tillv.
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Serie
Kontaktytbehandling
Guld
Förpackning
Tråg
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Artikelstatus
Aktiv
Brandklassning av material
UL94 V-0
Kontaktdonsutförande
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Kontaktdonstyp
Stickdon (hanstift)
Egenskaper
Jordningsindenteringar
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Antal rader
2
Färg
Natural
Monteringstyp
Dielektriskt material
Termoplast
Skalstorlek, kontaktlayout
4 (DC, C)
Kontaktmaterial
Kopparlegering
Kontakttyp
Signal
Arbetstemperatur
-55°C-125°C