L717SDC37PVFM
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDC37PVFM
DigiKeys produktnummer
L717SDC37PVFM-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717SDC37PVFM
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 37POS SOLDER CUP
EDA-/CAD-modeller
L717SDC37PVFM Modeller
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Strömklassning (Ampere)
3A
Spänningsvärde
250V
4 (DC, C)
Ledningsdimension
20AWG
Mässing
Flänsfunktion
Matchande sida, honstiftskruv (M3)
Arbetstemperatur
-55°C-105°C