L177SDC37S1ACH3R är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
I lager: 37
I lager: 28
TE Connectivity AMP Connectors
Amphenol CS (FCI)
I lager: 109
Amphenol CS (FCI)
37 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
L177SDC37S1ACH3R
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L177SDC37S1ACH3R
DigiKeys produktnummer
L177SDC37S1ACH3R-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L177SDC37S1ACH3R
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
L177SDC37S1ACH3R Modeller
Kategori
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Tillv.
Kontaktytbehandling
Guld
Serie
Kontaktyta, tjocklek
15,0µin (0,38µm)
Förpackning
Tråg
Brandklassning av material
UL94 V-0
Artikelstatus
Aktiv
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,406" (10,30mm)
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Egenskaper
Kortlås
Antal positioner
Spänningsvärde
250V
Antal rader
2
Färg
Svart
Monteringstyp
Kontaktform
Stämplad
Skalstorlek, kontaktlayout
4 (DC, C)
Dielektriskt material
Termoplast (glasfylld)
Kontakttyp
Signal
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Flänsfunktion
Kortets sida (M3)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C