D37S23A4GX00LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
I lager: 37
I lager: 28
Amphenol CS (Commercial Products)
Bilden för D37S23A4GX00LF är inte tillgänglig
D37S23A4GX00LF
DigiKeys produktnummer
D37S23A4GX00LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D37S23A4GX00LF
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
37 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
EDA-/CAD-modeller
D37S23A4GX00LF Modeller
Kategori
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Tillv.
Kontaktytbehandling
Guld
Serie
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Förpackning
Tråg
Brandklassning av material
UL94 V-0
Artikelstatus
Aktiv
Strömklassning (Ampere)
5A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,409" (10,40mm)
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Egenskaper
Kortlås, monteringsstöd
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Antal rader
2
Färg
Svart
Monteringstyp
Dielektriskt material
Polyester
Skalstorlek, kontaktlayout
4 (DC, C)
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Kontakttyp
Signal
Arbetstemperatur
-55°C-125°C