L177SDC37S1ACH3F är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
HARTING
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
I lager: 37
I lager: 28
TE Connectivity AMP Connectors
Amphenol CS (FCI)
I lager: 109
Amphenol CS (FCI)
37 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
L177SDC37S1ACH3F
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L177SDC37S1ACH3F
DigiKeys produktnummer
L177SDC37S1ACH3F-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L177SDC37S1ACH3F
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
EDA-/CAD-modeller
L177SDC37S1ACH3F Modeller
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,406" (10,30mm)
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Egenskaper
Kortlås
Antal positioner
Spänningsvärde
250V
Skalstorlek, kontaktlayout
4 (DC, C)
Fosforbrons
Flänsfunktion
Matchande sida, honstiftskruv (M3)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C