L177SDC37SA4CH4F är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
I lager: 37
I lager: 28
TE Connectivity AMP Connectors
Amphenol CS (FCI)
I lager: 109
Amphenol CS (FCI)
37 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
L177SDC37SA4CH4F
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L177SDC37SA4CH4F
DigiKeys produktnummer
L177SDC37SA4CH4F-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L177SDC37SA4CH4F
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
EDA-/CAD-modeller
L177SDC37SA4CH4F Modeller
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,318" (8,08mm)
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Egenskaper
Kortlås
Antal positioner
Spänningsvärde
250V
Antal rader
2
Skalstorlek, kontaktlayout
4 (DC, C)
Fosforbrons
Flänsfunktion
Matchande sida, honstiftskruv (4-40)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C