AC0603CRNPO0BN1R0 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Direkt
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
KYOCERA AVX
Uppgradering
Knowles Syfer
Uppgradering
TDK
Parametrisk ekvivalent
TDK
Parametrisk ekvivalent
Murata Electronics
Murata Electronics
Walsin Technology Corporation
1 pF ±0,25pF 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
AC0603CRNPO0BN1R0
DigiKeys produktnummer
AC0603CRNPO0BN1R0-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AC0603CRNPO0BN1R0
Beskrivning
CAP CER 1PF 100V C0G/NPO 0603
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
AC0603CRNPO0BN1R0 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±0,25pF
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)