GRT1885C2A1R0CA02D är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Murata Electronics
I lager: 2 899
Datablad
1 pF ±0,25pF 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
GRT1885C2A1R0CA02D
DigiKeys produktnummer
490-GRT1885C2A1R0CA02DTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GRT1885C2A1R0CA02D
Beskrivning
CAP CER 1PF 100V C0G/NP0 0603
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
GRT1885C2A1R0CA02D Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
AEC-Q200
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Inte för nya designer
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
±0,25pF
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)