GCM1885C2A1R0CA16J är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Murata Electronics
I lager: 7 097
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Murata Electronics
I lager: 0
Datablad
YAGEO
TDK
Walsin Technology Corporation
1 pF ±0,25pF 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
GCM1885C2A1R0CA16J
DigiKeys produktnummer
GCM1885C2A1R0CA16J-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GCM1885C2A1R0CA16J
Beskrivning
CAP CER 1PF 100V C0G/NP0 0603
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
GCM1885C2A1R0CA16J Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
±0,25pF
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)