0603J1001P00CAT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Direkt
YAGEO
Direkt
TDK
KYOCERA AVX
TDK
1 pF ±0,25pF 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 (1B) 0603 (metrisk 1608)
0603J1001P00CAT
DigiKeys produktnummer
0603J1001P00CAT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
0603J1001P00CAT
Beskrivning
CAP CER 1PF 100V C0G/NP0 0603
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
0603J1001P00CAT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
±0,25pF
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,031" (0,80mm)