KAM15ACG2A1R0CT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
KYOCERA AVX
I lager: 5 702
Datablad
Direkt
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
Direkt
YAGEO
TDK
TDK
Uppgradering
Knowles Syfer
Uppgradering
1 pF ±0,25pF 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
KAM15ACG2A1R0CT
DigiKeys produktnummer
478-KAM15ACG2A1R0CTTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KAM15ACG2A1R0CT
Beskrivning
CAP CER 1PF 100V NP0 0603
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
KAM15ACG2A1R0CT Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608)
Tolerans
±0,25pF
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,032" (1,60 x 0,81mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)