151034GS03000
DigiKeys produktnummer
732-11402-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
151034GS03000
Beskrivning
LED GREEN CLEAR T/H
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Grön 530nm LED-indikation - diskret 3,2V Radial
EDA-/CAD-modeller
151034GS03000 Modeller
Kategori
Linstyp
Rund med välvd topp
Tillv.
Linsstorlek
Diam. 3,00mm
Serie
Spänning - fram (Vf) (Typ)
3,2V
Ström - test
20mA
Konfiguration
Oberoende
Våglängd - topp
525nm
Höjd (max)
5,55mm