151034BS03000 | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | 732-11401-ND |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | 151034BS03000 |
Beskrivning | LED BLUE CLEAR T/H |
Tillverkarens standardleveranstid | 29 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | Blue 470nm LED-indikation - diskret 2,8V Radial |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | 151034BS03000 Modeller |
Kategori | Linstyp Rund med välvd topp |
Tillv. | Linsstorlek Diam. 3,00mm |
Serie | Spänning - fram (Vf) (Typ) 2,8V |
Förpackning Bulk | Ström - test 20mA |
Artikelstatus Aktiv | Visningsvinkel 30° |
Färg | Monteringstyp |
Konfiguration Oberoende | Våglängd - dominant |
Linsfärg Färglös | Våglängd - topp 465nm |
Linstransparens Clear | Inkapsling/låda Radial |
Millicandela-märkning | Höjd (max) 5,55mm |