151034YS03000
DigiKeys produktnummer
732-11404-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
151034YS03000
Beskrivning
LED YELLOW CLEAR T/H
Tillverkarens standardleveranstid
29 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Gul 589nm LED-indikation - diskret 2V Radial
EDA-/CAD-modeller
151034YS03000 Modeller
Kategori
Linstyp
Rund med välvd topp
Tillv.
Linsstorlek
Diam. 3,00mm
Serie
Spänning - fram (Vf) (Typ)
2V
Ström - test
20mA
Konfiguration
Oberoende
Våglängd - topp
592nm
Höjd (max)
5,55mm