151033RS03000
DigiKeys produktnummer
732-5013-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
151033RS03000
Beskrivning
LED RED CLEAR 3MM ROUND T/H
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Röd 621nm LED-indikation - diskret 2V Radial
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
151033RS03000 Modeller
Kategori
Linsstorlek
Diam. 3,00mm
Tillv.
Spänning - fram (Vf) (Typ)
2V
Serie
Ström - test
20mA
Förpackning
Bulk
Visningsvinkel
30°
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Färg
Våglängd - dominant
Konfiguration
Standard
Våglängd - topp
628nm
Linsfärg
Färglös
Inkapsling/låda
Radial
Linstransparens
Clear
Leverantörens enhetsförpackning
Millicandela-märkning
Höjd (max)
5,55mm