IHLP2020CZER1R5M01 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
Vishay Dale
I lager: 1 802
Datablad
MFR Recommended
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Direkt
Pulse Electronics
Direkt
Bourns Inc.
Bourns Inc.
Similar
Pulse Electronics
Similar
Eaton - Electronics Division
1.5 µH Avskärmad Formgjuten Induktor 7.2 A Max. 20,7mOhm Icke standard