BMMA000505301R5MV1 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 1 802
Datablad
1.5 µH Avskärmad Formgjuten Induktor 7.2 A Max. 20,7mOhm Icke standard
BMMA000505301R5MV1
DigiKeys produktnummer
553-BMMA000505301R5MV1TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BMMA000505301R5MV1
Beskrivning
FIXED IND 1.5UH 7.2A 20.7 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
11A
Tillv.
Skärmning
Avskärmad
Serie
Likströmsresistans (DCR)
Max. 20,7mOhm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Typ
Formgjuten
Monteringstyp
Ytmontering
Induktans
Inkapsling/låda
Icke standard
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,216" x B 0,204" (5,49 x 5,18mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,118" (3,00mm)