CPF110R000JKEE6 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
I lager: 540
Similar
Similar
Direkt
YAGEO
I lager: 197
10 Ohms ±5% 1W Hålmonterade resistorer Axiell Flamsäker, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CPF110R000JKEE6
DigiKeys produktnummer
CPF10.0DTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CPF110R000JKEE6
Beskrivning
RESISTOR METAL FILM 1W 10.0 OHM
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CPF110R000JKEE6 Modeller
Kategori
Sammansättning
Tillv.
Egenskaper
Flamsäker, fuktbeständig, säkerhet
Serie
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-65°C-230°C
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Resistans
Leverantörens enhetsförpackning
Axiell
Tolerans
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,240" (2,29 x 6,10mm)