CMF7010R000JKEA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Datablad
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
Similar
Similar
Parametrisk ekvivalent
YAGEO
I lager: 197
10 Ohms ±5% 1,75W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF7010R000JKEA
DigiKeys produktnummer
CMF7010R000JKEA-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF7010R000JKEA
Beskrivning
RES 10 OHM 1.75W 5% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF7010R000JKEA Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Aktiv
Storlek/dimension
Diam. 0,180" x L 0,562" (4,57 x 14,27mm)