CMF2010R000JKEA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
YAGEO
I lager: 197
10 Ohms ±5% 1W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF2010R000JKEA
DigiKeys produktnummer
CMF2010R000JKEA-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF2010R000JKEA
Beskrivning
RES 10 OHM 1W 5% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF2010R000JKEA Modeller
Kategori
Egenskaper
Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet
Tillv.
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Axiell
Resistans
Storlek/dimension
Diam. 0,145" x L 0,375" (3,68 x 9,53mm)