CMF6010R000JKEB64 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
Datablad
I lager: 28
I lager: 43
Parametrisk ekvivalent
10 Ohms ±5% 1W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF6010R000JKEB64
DigiKeys produktnummer
CMF6010R000JKEB64-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF6010R000JKEB64
Beskrivning
RES 10 OHM 1W 5% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF6010R000JKEB64 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Aktiv
Storlek/dimension
Diam. 0,165" x L 0,469" (4,20 x 11,90mm)