CMF7010R000FKEB
DigiKeys produktnummer
541-CMF7010R000FKEBTR-ND - Remsa och spole (TR)
541-CMF7010R000FKEBCT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF7010R000FKEB
Beskrivning
RES 10 OHM 1.75W 1% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 Ohms ±1% 1,75W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
EDA-/CAD-modeller
CMF7010R000FKEB Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
Diam. 0,180" x L 0,562" (4,57 x 14,27mm)