9HT11-32.768KDZC-T är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TXC CORPORATION
I lager: 18 860
Datablad
Similar
TXC CORPORATION
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Abracon LLC
Abracon LLC
Citizen Finedevice Co Ltd
Citizen Finedevice Co Ltd
Micro Crystal AG
Micro Crystal AG
ECS Inc.
32.768 kHz ±20ppm Kristaller 9pF 90 kOhms 2-SMD, utan ledning