9HT12-32.768KDZY-T
DigiKeys produktnummer
887-2624-2-ND - Remsa och spole (TR)
887-2624-1-ND - Remsbit (CT)
887-2624-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
9HT12-32.768KDZY-T
Beskrivning
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
Detaljerad beskrivning
32.768 kHz ±20ppm Kristaller 7pF 90 kOhms 2-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
9HT12-32.768KDZY-T Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
90 kOhms
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Frekvens
32.768 kHz
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,039" (1,60 x 1,00mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)
Lastkapacitans
7pF