9HT12-32.768KDZC-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TXC CORPORATION
I lager: 163 913
Datablad
Similar
Citizen Finedevice Co Ltd
I lager: 4 518
Datablad
Micro Crystal AG
Micro Crystal AG
ECS Inc.
ECS Inc.
IQD Frequency Products
Seiko Instruments
Seiko Instruments
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
32.768 kHz ±20ppm Kristaller 9pF 90 kOhms 2-SMD, utan ledning
9HT12-32.768KDZC-T
DigiKeys produktnummer
887-2623-2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
9HT12-32.768KDZC-T
Beskrivning
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
90 kOhms
Tillv.
Driftläge
Grundton
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Typ
kHz kristall (justeringsgaffel)
Leverantörens enhetsförpackning
2-SMD (1,6x1)
Frekvens
32.768 kHz
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,039" (1,60 x 1,00mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)
Lastkapacitans
9pF