BLM03AX121SN1D
DigiKeys produktnummer
490-5622-2-ND - Remsa och spole (TR)
490-5622-1-ND - Remsbit (CT)
490-5622-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BLM03AX121SN1D
Beskrivning
FERRITE BEAD 120 OHM 0201 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
120 Ohms @ 100 MHz 1 Ferritkorn och chips 0201 (metrisk 0603) 450mA 230mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BLM03AX121SN1D Modeller
Kategori
DC-resistans (DCR) (max)
230mOhm
Tillverkare
Murata Electronics
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Inkapsling/låda
0201 (metrisk 0603)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Höjd (max)
0,013" (0,33mm)
Antal ledningar
1
Storlek/dimension
L 0,024" x B 0,012" (0,60 x 0,30mm)
Impedans @ frekvens
120 Ohms @ 100 MHz
Basproduktens nummer
Strömklassning (max)
450mA