J1MAW-12XM är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity
I lager: 0
Datablad
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Ny produkt
Bilden för J1MAW-12XM är inte tillgänglig
J1MAW-12XM
DigiKeys produktnummer
1111-J1MAW-12XM-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
J1MAW-12XM
Beskrivning
J1MAW-12XM=M39016/7-019M
Tillverkarens standardleveranstid
32 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
General Purpose Relä SPDT (1 Form C) Genomgående hål
Kategori
Spoltyp
Ej låsande
Tillverkare
TE Connectivity AMP Connectors
Termineringstyp
PC-stift
Serie
Tätningsklassning
Tätad - hermetiskt
Förpackning
Bulk
Aktiveringsnivå spänning
7VDC
Artikelstatus
Aktiv
Frigöringsnivå spänning
0,63VDC
Monteringstyp
Genomgående hål
Drifttid
2 ms
Spolspänning
12VDC
Frånslagstid
2 ms
Kontaktform
SPDT (1 Form C)
Arbetstemperatur
-65°C-125°C
Kontaktklassning (ström)
1 A
Kontaktmaterial
Silverpalladium (AgPd), guld (Au)
Switchspänning
115VAC, 28VDC - Max..
Relätyp
General Purpose
Last - Max. switchning
115VA, 28W
Spolresistans
500 Ohms
Spolström
24 mA