J1MAP-12XP är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
J1MAP-12XP
DigiKeys produktnummer
J1MAP-12XP-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
J1MAP-12XP
Beskrivning
RELAY GEN PURPOSE SPDT 1A 12V
Tillverkarens standardleveranstid
36 veckor
Aktiveringsnivå spänning
7VDC
Frigöringsnivå spänning
0,63VDC
Spolspänning
12VDC
Arbetstemperatur
-65°C-125°C
Kontaktklassning (ström)
1 A
Switchspänning
115VAC, 28VDC - Max..
Last - Max. switchning
115VA, 28W
Spolresistans
500 Ohms
Spolström
24 mA