J1MAP-12XM är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Ny produkt
Bilden för J1MAP-12XM är inte tillgänglig
J1MAP-12XM
DigiKeys produktnummer
1111-J1MAP-12XM-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
J1MAP-12XM
Beskrivning
J1MAP-12XM=M39016/7-020M
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Tillverkare
TE Connectivity AMP Connectors
Aktiveringsnivå spänning
7VDC
Frigöringsnivå spänning
0,63VDC
Spolspänning
12VDC
Arbetstemperatur
-65°C-125°C
Kontaktklassning (ström)
1 A
Switchspänning
115VAC, 28VDC - Max..
Last - Max. switchning
115VA, 28W
Spolresistans
500 Ohms
Spolström
24 mA