J1MAC-12XLS är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity
I lager: 0
Datablad
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Ny produkt
Bilden för J1MAC-12XLS är inte tillgänglig
J1MAC-12XLS
DigiKeys produktnummer
1111-J1MAC-12XLS-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
J1MAC-12XLS
Beskrivning
LOW SIGNAL RELAYS-PCB J1MAC-12XL
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
General Purpose Relä SPDT (1 Form C) Genomgående hål
Kategori
Termineringstyp
PC-stift
Tillverkare
TE Connectivity AMP Connectors
Tätningsklassning
Tätad - hermetiskt
Serie
Aktiveringsnivå spänning
7VDC
Förpackning
Bulk
Frigöringsnivå spänning
0,63VDC
Artikelstatus
Aktiv
Drifttid
2 ms
Monteringstyp
Genomgående hål
Frånslagstid
2 ms
Spolspänning
12VDC
Arbetstemperatur
-65°C-125°C
Kontaktform
SPDT (1 Form C)
Kontaktmaterial
Silverpalladium (AgPd), guld (Au)
Kontaktklassning (ström)
1 A
Relätyp
General Purpose
Switchspänning
115VAC, 28VDC - Max..
Grad
Military
Last - Max. switchning
115VA, 28W
Godkännande
MIL-R-39016/7
Spolström
24 mA
Spolresistans
500 Ohms